سم پاشی  تضمینی آسیا
سمپاشی پارکینگ

از ضروری ترین کارهایی که باید برای ساختمانها انجام داد سمپاشی پارکینگ است . بسیاری از پارکینگها به دلیل اینکه فضای بسته ای دارند وهمچنین تاریک هستند مکان مناسبی برای رشد و تکثیر آفات و جانوارن موذی می باشند. و سلامت محیط و افراد را به خطر می اندازند . حشرات و جانواران موذی مثل : موش ، سوسک ، پشه ها ، مارمولک که در اکثر این محیط ها دیده  میشود از شایع ترین حشراتی که در پارکینگ ها وجود دارند سوسک های فاضلابی هستند.

برای انجام کار سمپاشی پارکینگ باید از افراد متخصص و کاربلد کمک بگیرید.به دلیل اینکه این کار به دقت زیادی نیاز دارد و برای سمپاشی پارکینگ اگر توسط افراد درست انجام نشود امکان دارد کلنی های حشرات به طور کلی از بین نرود و حتی لاشه حیوانی باقی بماند و محیط به خوبی پاکسازی نشود و باعث گسترش حشرات و آفات به جاهای دیگر شود. نکته دیگری که باید خیلی به آن توجه کنید استفاده از مواد و آفت کش های خوب و مناسب است در صورت عدم رعایت این نکات امکان انتقال مصمومیت و بیماری به افراد داخل پارکینگ وجود دارد.

روش های خانگی دفع حشرات

روش های مختلفی برای دفع آفات و حشرات وجود دارد و روش خانگی یکی از آنهاست . در این روش میتوانید از گیاهان بودار مانند سیر، پیاز، و حشره کش های خانگی به صورت اسپری ، قرص ، پودر ، مایع و افشانه به فروش میرسند. سوالی که به وجود می آید این است که آیا این روشها میتوانند آفات را از بین ببرند ؟ تا چه حد مؤثر هستند؟ باید بدانید این روش و استفاده از مواد ذکر شده بیشتر برای خانه های نوسازی مفید است که هنوز لانه حشرات و موجودات موذی نشده است و مانع از رشد و تکثیرشان میشود . دقت داشته باشید که استفاده از اسپری ها و سموم خانگی در صورتی مفید هستند که به موقع استفاده و هم متناسب با حشره باشد . البته این راه ها به صورت موقتی کار ساز است.

نکاتی برای سمپاشی اصولی پارکینگ و ساختمانها

  • تمام ساختمان باید به صورت یکجا سمپاشی شود. نمیتوان یک واحد را سمپاشی کرد.
  • سمپاشی باید از پشت بام آغاز و تا زیر زمین و پارکینگ ، انباری ها ، موتورخانه را در برگیرد.
  • مقوا، توده لباس و غذاهای معطر حیوانات خانگی هم جزو مواردی هستند که حشرات برای بقا به آن‌ها نیاز دارند. آن‌ها در لباس ها مخفی شده و از تمامی ‌امکانات موجود استفاده می‌نمایند.
  • سمپاشی های پارکینگ اصولی در بازه زمانی مناسب باعث ماندگاری بیشتر سموم و از بین بردن تعداد بیشتری از جمعیت حشرات و حیوانات موذی می‌شود.
  • اغلب مساعدترین شرایط برای انجام سمپاشی منزلدر فصول گرم سال است و سمپاشی حشرات خانه در این فصل به وفور انجام می‌شود.
  • سموم گازی نسبت به سموم مایع و جامد نیاز به مراقبت بیشتری دارند. معمولاً برایسمپاشی سوسک  در منازل و ساختمان و حشرات بیشتر از سموم گازی به صورت اسپری استفاده می‌شود.

اقداماتی که پس از سمپاشی باید انجام شود :

  1. تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.
  2. برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی دریچه فاضلاب را بپوشانید.
  3. از آوردن وسایل اسقاطی و کهنه بلااستفاده درون پارکینگ و انبار ها جلوگیری کنید زیرا این وسایل محل تجمع آفات می باشد.
  4. در صورت نیاز به سمپاشی پارکینگ چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشد یا به دلیل قرار داشتن در کپسول ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با  سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت.

در صورت مشاهده هرگونه آفت و حشره در پارکینگ محل کارتان و یا منزل میتوانید با کمک گرفتن از متخصصان تیم ما مشکل سمپاشی پارکینگ خود را برطرف نمایید.

 شرکت سمپاشی تضمینی آریا با جدیدترین تکنولوژی و سریع ترین زمان ممکن و خدمات :

سمپاشی ساس ، سمپاشی منازل و همچنین در استانهای دیگر خدمات سمپاشی را ارائه میدهد. سمپاشی در بوشهر ، سمپاشی در شیراز ، سمپاشی در تهران 

 

4.7/5 - (37 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *