سم پاشی  تضمینی آسیا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]سمپاشی ساس یکی از گونه‌های سمپاشی حشرات است که امروزه خصوصا در محیط‌های عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است. سمپاشی ساس همانند دیگر انواع سمپاشی منزل و محیط‌های عمومی با اصول خاصی همراه است. از تشخیص سم مخصوص برای سمپاشی ساس گرفته تا روند و روش سمپاشی ساس در یک محیط باید زیر نظر افراد متخصص در این زمینه انجام شود.

در این خصوص راهنمایی و مشورت از شرکت‌های سمپاشی معتبر بهترین راه است. شما می توانید برای تضمین سمپاشی ساس، از شرکت سمپاشی تضمینی آریا کمک بگیرید.

این شرکت با 25 سال تجربه مفید در شهرهای تهران، شیراز، بندرعباس و بوشهر فعال است.در این مقاله از سایت سمپاشی دات کام سعی داریم علاوه بر آشنایی نسبی با حشره ساس شما را برای دریافت خدمات سمپاشی ساس در بوشهر و دیگر شهرهای کشور با راهنمایی کنیم.

 

حشره ساس را بشناسید!

ساس یک حشره خونخوار شبانه است که هنگام تاریکی  و خواب به سراغ انسان می آید و به همین دلیل به ساس تختخوابی یا Bed Bugs  معروف است.ساس بعد از تکمیل خونخواری به سرعت به عمق درز و شکاف تشک و پتو و تختخواب فرو میرود و پیدا کردن آنها سخت می شود.

ساس در دوگونه خاص به ساس تختخواب معروف است، گونه اول با نام ساس cimex lectularius شناخته شده است که پراکندگی وسیعی در محیط‌های سرد و معتدل دارد. اما گونه دوم ساس تختخواب با نام c.hemipterus که لقب ساس هندی را به خود گرفته است، در مناطق حاره و گرم به راحتی دوام می‌آورد.

این دو گونه ساس از نظر ساختار بدنی و شکل ظاهری به هم شبیه هستند،از این رو برای سمپاشی ساس در بوشهر باید به تشخیص این نوع ساس و روش‌های دفع این حشره توجه داشت.

 

ساس‌ها چه شکلی هستند؟

ساس‌ها، حشراتی به رنگ نارنجی تا قهوه ای هستند که در قسمت پشتی شکم پهن بوده و پهلوهای باریکی دارند.یک جفت شاخک چهاربندی باریک، یک جفت چشم مرکب بصورت برجسته از دیگر ویژگی‌های ظاهری این نوع حشره است. برخی بر این باورند که ساس بال دارد، اما این حشره بالدار نیست.

در واقع چه خوب است که ساس ها بال پرواز ندارند وگرنه کل دنیا دچار یک معضل بزرگ بود. عوارض ناشی از ورود نیش حشره ساس به بدن گاها تا مدت‌ها افراد را با خارش و مشکلات پوستی مواجه می‌کند.

پس از آشنایی با شکل ظاهری ساس دانستن روند رفتاری این حشره در مواجهه با طعمه که اصولا خون انسان و دیگر جانداران است، می‌تواند شما را برای جلوگیری از تحریک جای نیش این حشرات و مشکلات پس از آن آگاه سازد.  

 

ساس‌‌ها چه رفتاری دارند؟

اصلی ترین تغذیه ساس خون جاندارانی مثل انسان است. حشره ساس از نظر بیولوژی دارای دگردیسی ساده بوده و در تمام مراحل زندگی خونخوار هستند. انواع ساس حشراتی فعال و زیست پذیر در شب هستند و هنگام خواب جانداران از روی ملافه یا درزهای پتو خود را به پوست رسانده و گزش را انجام می‌دهند.

این حشرات روزها در درز وسایل چوبی ، پشت قاب عکسها ، شکاف دیوارها و کاغذ دیواری و لابه لای رختخوابها مخفی و شب شروع به فعالیت و تغذیه می‌کنند. از این رو تشخیص تخم ریزی و لانه گزینی آن‌ها امری تخصصی است که باید به بواسطه یک شرکت تخصصی سم پاشی انجام شود.

ساس در تاریکی و با استشمام بو یا دی اکسید کربن ناشی از تنفس فرد در خواب خود را به طعمه رسانده و با توجه به نوع گروه خونی، سن، رنگ پوست، رنگ لباس، حتی جزئی ترین ویژگی‌های ساختاری همانند رنگ عنبیه چشم میزبان خود را برای خونخواری انتخاب می‌کند.

بنابراین ممکن است که علی رغم حضور چندین فرد در یک محیط تنها یک نفر مورد تهاجم مداوم حشره ساس قرار گیرد. قابل ذکر است که ساس روزانه بین 2 الی 5 تخم می‌گذارد.

با توجه به اینکه تخم ساس در عمق وسایل مانند تشک و مبلمان و… قرار دارد و این نکته که جنس پوست تخم ساس از ماده کیتین می‌باشد جهت ریشه کن کردن ساس نیاز به روشی تخصصی دارد که توسط متخصصین این شرکت انجام می‌شود.

 

بهترین روش از بین بردن ساس چیست؟

ساس به دلیل تخم گذاری روزانه و زندگی کردن در تاریکی و عمق درز و شکاف وسایل منزل کمتر در معرض سموم محلول قرار می گیرد. بنابراین روش محلول پاشی عملا صد در صد کارساز نیست.پوشش کیتینی تخم ساس هم معضل دیگری است که محلول پاشی را ناموفق می کند.

از این رو باید به دنبال یک روش تاثیرگذار برای دفع و از بین بردن حشره ساس باشید که این روش بر اساس مطالعات انجام شده بطور قطع می‌تواند سمپاشی باشد. سمپاشی باید اصولی با سم ساس مخصوص و با تجهیزات مناسب و زیر نظر افراد متخصص انجام شود.

بهترین راه برای ریشه کن کردن حشرات موذی و عدم بازگشت آنها و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه استفاده از شرکتهای مخصوص به این امر است 

 

سمپاشی ساس با روش‌های اصولی

تا به این بخش از مطلب حتما به قدر زیادی از وجود حشره ساس در منزل ترسیده‌اید و به دنبال روشی برای جلوگیری و یا دفع ساس از محیط زندگی خود هستید. اصلی ترین راهکار برای دفع حشره ساس، سمپاشی ساس و ریشه کن کردن محل زندگی و تخم گذاری این حشره است.

بنابراین در درجه اول باید به دنبال یک تیم با تجربه از یک شرکت معتبر سمپاشی باشید که پس از تشخیص محل زندگی ساس با بهترین نوع سم نسبت به ریشه کن کردن حشره ساس در محیط مربوطه اقدامات لازم را انجام دهد.

از آنجایی که سم ساس یا هر حشره دیگری ممکن است با عوارض محیطی خاصی همراه باشد، از انجام هرگونه سمپاشی ساس برای منزل بدون مشورت از افراد مطلع خودداری و کار را به افراد متخصص در زمینه سمپاشی ساس در بوشهر یا دیگر شهرهای کشور بسپارید.

 

بهترین زمان سم پاشی ساس

سم پاشی ساس یک اقدام تخصصی است که تجهیزات مخصوص به خود را دارد. این امر از این جهت مهم است که درصورت عدم رعایت اصول سم پاشی ساس و عدم آگاهی از نحوه استفاده از انواع سم ممکن است با خطرات جبران ناپذیری مواجه شوید.

اطلاع از بهترین زمان سمپاشی ساس به ریشه کن کردن این حشره کمک کرده و بر دفع یکباره آن تاثیر بسزایی دارد. از این رو اگر در مناطقی مستعد رشد ساس زندگی می‌کنید قبل از مواجهه با این حشره در محیط زندگی نسبت به پیشگیری ورود انواع ساس اقدامات لازم را انجام دهید.

از آنجایی که بیشتر حشرات خصوصا ساس تخم ریزی خود را در پاییز و زمستان انجام می‌دهد، بهترین زمان برای سمپاشی ساس و پاکسازی محیط از این حشره به نوعی باید به تشخیص افراد مطلع انجام شود.

بهترین زمان سمپاشی ساس ها زمان اولیه مشاهده آنهاست و زمان استراحت این حشره است.

 

عوارض ناشی از ایجاد گزش ساس بر بدن

 گاهی اوقات شاهد تماس نیمه شب همشهریان مضطرب و ناراحت هستیم که از ساس شاکی هستند. ایجاد ناراحتی های روانی و بی خوابی و استرس باعث پریشانی بیش از حد آنها می شود.

خارش های طولانی که تبدیل به زخمهای عمیق می شوند، ایجاد کم خونی در کودکان و سالمندان از دیگر عوارض ساس می باشد. اگر مدت زمان آلودگی به ساس در منزل زیاد باشد بوی نامطبوعی ناشی از ترشح فرمونهای دفاعی و جنسی ساس می باشد که به ما کمک می کند وقتی وارد یک مکان اقامتگاهی می شویم در همان ابتدا متوجه حضور ساس ها  شویم  همچنین وجود لکه های ریز و قهوه ای تیره در حاشیه های تشکها و بالش ها هم یکی دیگر از علائم وجود ساس می باشد.

بدیهی ست شما زمانی این مطلب را می خوانید که دچار خارش و گزش ناشناخته شده اید و احتمالا به پزشک مراجعه کرده اید و داروهای ضد حساسیت مصرف نموده اید و نتیجه ای نگرفته اید.

لازم است بدانید که ما در آزمایشات حشره شناسی تخصصی خود متوجه شده ایم که ساس یک روز بعد از خونخواری از بدن کسی که داروی سیتروزین استفاده کرده می میرد و همین مسئله باعث می شود که شما دیرتر متوجه حضور ساس در منزل خود شوید.

با مشاوره رایگان از شرکت سم پاشی تضمینی آریا و انجام بهترین روش سم پاشی ساس برای همیشه از دست این حشره مزاحم خلاص شوید.

 

قیمت سمپاشی ساس برای محیط‌های مختلف

قیمت سمپاشی ساس امری است که بر اساس وضعیت تخم ریزی این حشره، روند پاکسازی محیط، نوع ساس و تجهیزات و سم به کار رفته برای دفع حشره ساس پس از مشاهده محیط تعیین می‌شود. قیمت سمپاشی ساس را می‌توانید پس از دریافت خدمات از شرکت سمپاشی و بازبینی محیط به راحتی دریافت کنید.

سمپاشی ساس به واسطه حساسیت پاکسازی محیطی که دارد حتما باید زیر نظر افراد مطلع انجام شود. بنابراین با دست به کار شدن خود و انجام این سمپاشی برای محیط خانه خود و افراد دیگر را به خطر نیاندازید و کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

سمپاشی ساس تضمینی در شرکت سمپاشی آریا

شرکت سم پاشی تضمینی آریا یکی از معتبرترین و قدیمی ترین شرکتهای مبارزه با آفات، همراه با 25 سال سابقه مفید و متخصصان حشره شناسی و سم شناسی بهترین مشاوره شما و در کنار شماست.

سموم مورد استفاده در شرکت سمپاشی آریا در بوشهر، شیراز، تهران و دیگر شهرهای کشور تماما وارداتی بوده و برای هر حشره ای سم تخصصی همان حشره استفاده می شود. این سموم برای انسان و محیط زیست کاملا بی خطر بوده و بدون بو است.

سمپاشی ساس در بوشهر، شیراز، تهران و دیگر شهرهای کشور با تخصصی ترین امکانات امروزه در شرکت سمپاشی آریا قابل انجام است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *