سم پاشی  تضمینی آسیا
سمپاشی فروشگاه

سمپاشی فروشگاه در شرکت سمپاشی آریا با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و سموم ارگانیک انجام می گردد.

وچود آفاتی مثل سوسک ، پشه یا مگس  در محیط فروشگاه باعث بروز مشکلات بهداشتی می گردد.

وجود آفاتی نظیر؛ سوسک، پشه یا مگس و … در محیط داخلی فروشگاه و یا رستوران ها باعث بروز مشکلاتی به لحاظ بهداشتی می شود.

چرا که مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند.

سوسک و موش با هجوم به مواد خوراکی آفاتی را منتقل می کنند.

که باعث می شود اعتبار و رزومه شرکت را خدشه دار نمایند.

رعایت مسائل بهداشتی در فروشگاه و رستوان از اهمیت بالایی برخودار است.

در نتیجه باید از ورود آفات ،جوندگان و … به این محیط ها جلوگیری نمود .

مکانهای عمومی به دلیل بالا بودن میزان رفت و آمد در طول روز باید به صورت مرتب و روزانه تمیز شوند تا از رشد و شیوع جانوران موذی جلوگیری کنند ، مکانهایی مانند فروشگاه ها به دلیل وجود مقدار زیادی مواد خوراکی در انبار و در قفسه ها به پاک سازی و بهداشت بیشتری نیاز دارند زیرا فروشگاه مکان مناسبی برای رشد و تولید مثل انواع جانوران و موجودات ریز و درشت است . علاوه بر آلوده کردن محیط به بهداشت فردی و افرادی که در آن مجموعه کار می کنند نیز صدمه وارد کند.

در صورت مشاهده هر گونه حشرات و یا جانوری باید سریعا برای انجام سمپاشی فروشگاه اقدام نمایید تا میزان آلودگی شیوع بیشتری نداشته باشد. این کار به دلیل استفاده از سموم شیمیایی قوی باید توسط افراد متخصص در شرایط و رعایت کردن نکات سمپاشی انجام شود ، تا امکان بروز هر گونه خطراتی مانند مسمومیت افراد را به صفر برساند.

شرکت سمپاشی آریا صنعت با بکارگیری نیروی متخصص و با کیفیت ترین سموم به طور تخصصی کار سمپاشی در همه مکان ها مثل سمپاشی منازل و همچنین سمپاشی ساس را انجام می دهد.

 

دلیل اهمیت بالا سمپاشی فروشگاه

دلیل اهمیت بالا سمپاشی فروشگاه ها در این است که اگر مواد مورد استفاده در فروشگاه توسط حشرات و جانورانی که عامل اصلی میکروب هستند آلوده شود ، به راحتی باعث بیماری انسان ها می شود و باعث شیوع بیماری های مختلف در جامعه خواهند شد.

کاری که در این خصوص باید انجام داد این است که جاهایی که دارای چارچوب و دیوارها ، درب ها و درزها ، شکافها ، لوله ها ، شیشه های شکسته پوشانده و سمپاشی شود، تا مانع از ورود جانوران موذی شود.

برای سمپاشی فروشگاه و مواد غذایی از سموم بدون بو و مسمومیت استفاده میشوند پس نیازی به جابه جاشدن وسایل و تجهیزات نمی باشد.

 

عملیات سمپاشی  آخرین روش مبارزه است. که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط ، نظافت ، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده ،ضروری می باشد.

ممکن است محل مورد نظر به دلیل داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و تخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.

از بین بردن آفات توسط  شرکت سمپاشی تضمینی آریا با  بالاترین بازدهی  و حداقل قیمت صورت می گیرد

که با استفاده از سموم ارگانیک  مانع آسیب رسانی به انسان ،گیاهان و شرایط محیطی می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *