سمپاشی موریانه

سمپاشی موریانه
سمپاشی تضمینی موریانه
سمپاشی تضمینی موریانه

 

سمپاشی موریانه

سمپاشی موریانه درتهران ، سمپاشی موریانه  شیراز و سمپاشی موریانه بوشهر. سمپاشی تضمینی موریانه .

ریشه کنی موریانه با روشهای کنترل ژنتیک وبیولوژیک توسط متخصصین گروه سمپاشی ارگانیک ایران.

روش کنترل ژنتیکی موریانه یکی ازموفق ترین وجدیدترین روشهای کنترل موریانه دردنیا می باشد. که توسط متخصصین شرکت سمپاشی ارگانیک ایران ابداع گردید.
تحقیقات و آزمایشات متعدد ما روی موریانه های سه استان موریانه خیز شیراز،یزدوبوشهر درسالهای اخیر مارا به نتایج جالب توجهی رساند.

ازمایشگاه تحقیات ژنتیک دربارسلونا باهمکاری شرکت سمپاشی تضمینی آریا 👆👆
ازمایشگاه تحقیات ژنتیک دربارسلونا باهمکاری شرکت سمپاشی تضمینی آریا

یکی ازاین نتایج تحقیق روی موریانه های موجود دراین مناطق مشاهده تغییرات چشمگیر شکل و قدرت آرواره های موریانه های زیرزمینی این مناطق بود که به دنبال تغییردرمصالح ساختمان سازی نظیر سیمان وسنگ و بتون ایجاد شده است .موریانه ها ازجمله حشراتی هستند که برای حفظ بقا نسل خویش قادرند درخود تغییراتی به وجودبیاورند که درمقابل شرایط نامساعد توان ماندگاری داشته باشند.
بروزپدیده خشکسالی درسالهای گذشته دراین استانها وبه یک باره افزایش بارندگی های اخیر باعث ترشح هورمون سروتونین درموریانه ها وملخ ها میگردد .
افزایش ترشح این هورمون سبب افزایش زاد و ولد موریانه ها وملخ ها میشود ولذا جهت بدست آوردن غذا مجبورند ازیک منطقه به منطقه دیگر کوچ کنند ودرهین سفر نیز با وجود رطوبت مناسب ومواد غذایی دردسترس سرعت زاد و ولد این حشرات بیشتر میشود که خود این مسئله ای ایست که موادغذایی بیشتری طلب میکنند که دراین وضعیت این حشرات خسارت زیادی به محیطزیست انسانی زده وعنوان آفت به خود میگیرند.
هم وطنان ما درحالی درمقابل هجوم موریانه ها غافلگیر میشوند که با خیال راحت درخانه های نوساز خود درحال زندگی هستند. زیرا بر این باورند که خانه ای با مصالح مقاوم ازقبیل بتون وسیمان وسنگ وسرامیک ساخته اند و راه را برموریانه ها بسته اند.
علی رغم رعایت این موارد متاسفانه فراوان شاهد هجوم موریانه ها به داخل منازل و ساختمانهای جدید هستیم .ناراحتی و نگرانی ما زمانی بیشتر میشود که شاهد نگرانی ها و اضطراب هم وطنانی هستیم که حاصل یک عمرزحمت وتلاش خود را هزینه کرده تا سرپناهی برای خودوخانواده مهیا کند وبا ناباوری متوجه حضور موریانه درمنزل خود میشود.

چاره چیست؟
همیشه پیشگیری ازورود موریانه به ساختمانها بسیارآسانتراز ریشه کنی موریانه درمنزل می باشد.
تلفن مشاور:0912017564
توصیه ما به شما عزیزان این است که همیشه برای مقابله با موریانه از افراد متخصص و باتجربه علمی وعملی کمک بگیرید تا بهترین راه حل ممکن را دراختیارشما قراردهند.
آنچه ما را موفق ساخته تا برقله افتخار موفقیت در خدمت به ایران قراربگیریم پشتوانه علمی وتجربی وتلاش شبانه روزی تیم متخصص ومشاورین عالی ما که شامل اساتید برجسته دانشگاه تهران وشیراز وهمچنین آقای دکتر نژادی استاد حشره شناسی دانشگاه مونیخ المان وسرکارخانم دکتر نقدی استادبرجسته سم شناسی ومحقق علوم ژنتیک دانشگاه بارسلونا کشوراسپانیا میباشند .

کنترل موریانه ها درحدی که مانع خسارت به ساختمانها وابنیه های میراث فرهنگی هرکشوری شود وظیفه شرکتهایی میباشد که برای اینکارمجوز های لازم ازوزارت بهداشت ودرمان وجهادکشاورزی را دریافت کرده اند می باشد .واین امردرحالی بایدصورت گیردکه منجربه نابودی موریانه ها نشویم زیرا نقش مفید موریانه ها درطبیعت بسیار باارزش می باشد وجود انها برای حفظ سلامت چرخه اکولوژیکی محیط زیست لازم وضروری می باشد.
تلفن مشاور:09120917564

قبل ازشروع کارساخت وساز منزلتان

فقط با یک تلفن به مشاورین ما

ازحضور ومشاوره رایگان متخصصین شرکت سمپاشی تضمینی آریا ( سمپاشی دات کام )  جهت پیشگیری ورود موریانه بهره مند شوید.
چنانچه متوجه حضورموریانه درمنزل یا محل کار خود شدید فقط با یک تلفن از شرموریانه برای همیشه راحت شوید.
سمپاشی وریشه کنی تخصصی موریانه را ازکارشناسان ما بخواهید.

 

سمپاشی موریانه به صورت تخصصی و با سموم مخصوص موریانه و سمپاشی تضمینی موریانه .مبارزه ، ریشه کنی تخصصی و موریانه زدایی .

موریانه از راستۀ Isoptera ، حشراتی با اندازه های کوچک که به صورت دسته جمعی زندگی می کنند. که به لحاظ زندگی و ساختار اجتماعی تکامل زیادی پیدا کرده اند.
موریانه ها مهم ترین آفت و نابود کنندۀ ساختارهای چوبی بخصوص در مناطق جنوبی ایران و اکثر شهرهای ایران به مانند اراک، اصفهان، خرم آباد، کوهدشت، کرمان، شیراز، قم، ساری، رامسر، چالوس، نائین، کاشان و … به شمار می آیند. بر اساس تحقیقات به عمل آمده ، موریانه ها سالانه بیش از دوهزار میلیارد تومان خسارت به کشور وارد می کنند ، مهم ترین گونه از موریانه هایی که در ایران زیست می کنند موریانه های زیرزمینی هستند حرکات و ساختار زندگی آن ها در زیرزمین می باشد.

موریانه ها حشراتی اجتماعی هستند که در لانه ها به صورت کلونی یا به طور معمول در زیرزمین یافت می شوند که معمولاً در نزدیکی درختان ، کندۀ چوب ، انبارهای چوب ، پالت ها، پالت های چوبی، دیوارهای خشتی که ملات آن ها را عناصر چوبی مانند کاه و کلش پوشانده تغذیه می کنند. که در بحث بهسازی محیط جهت موریانه زدایی بسیار مهم و حیاتی می باشد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *