سم پاشی  تضمینی آسیا

سمپاشی ساس

ریشه کنی و سمپاشی تخصصی ساس زیر نظر وزارت بهداشت با سموم ارگانیک بدون بو بایر آلمان همراه ضمانت نامه کتبی معتبر یک ساله
تماس فوری بامتخصص حشره شناسی:
09190325455
 

ساس چیست

ساس تختخواب(bed bug) نوعی انگل خارجی خونخوار میباشد. ساس ها از خانواده cimicidae میباشند. گزش ساسها باعث خارش شدید گاهی ایجاد تاول و قرمزی در پوست ، ایجاد بیخوابی و اثرات روانی در انسان میشوند.

ساس جزء انگلهایی است که در محیط زیست میزبان زندگی می کند و خود را پنهان می کنند .حشره ساس حشره خونخوار و شب فعال می باشد.هر ساس ماده به طور متوسط روزانه 3 الی 5 تخم می گذارد.بنابر این در اندک زمانی پس از ورود ساس به منزل معمولا دو هفته شاهد پراکنده شدن ساس درهمه وسایل چوبی و پشمی و نخی می باشید.هرچند شما بیشتر اوقات ساس را در اطراف تختخواب خود می بینید ولی تخم این حشره سبب پخش شدن سریع حشره می باشد .

سمپاشی ساس
سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس کاری تخصصی می باشد .سمپاشی ساس باید توسط شرکتهای معتبر و دارای کارشناسان حشره شناسی و سم شناسی انجام گیرد. 

چنانچه به هر دلیلی متوجه حضور ساس ها در منزل خود شدید هرگز دست پاچه نشوید .با کمک گرفتن از کارشناسان شرکت سمپاشی تضمینی آسیا مشکل ساس خیلی راحت تر از آنچه فکر می کنید حل خواهد شد .با توجه به اینکه شرکت سمپاشی تضمینی آسیا در سه شهر بزرگ کشور با سه اقلیم متفاوت ( تهران ، شیراز و بوشهر ) دارای سالها تجربه در برطرف کردن آفات و حشرات می باشد. همواره بهترین راه حل را در پیش روی شماقرار خواهند داد.

 

گول ارزانی بعضی از شرکتهای غیرتخصصی را نخورید که خود منجر به هزینه های بیشتر و دردسر بیشتر خواهد شد.

مهندس مسرور مدیریت شرکت سمپاشی تضمینی آریا
مهندس مسروری مدیریت شرکت سمپاشی تضمینی آسیا

ساس از کجا می آید؟

سوال اکثر مردم این است که ساس ها از کجا وارد منزل می شوند؟

نکته مهم این است که بر خلاف ذهنیت عموم که وجود ساس را ناشی از کثیفی منزل و رعایت نکردن بهداشت می دانند باید گفت که ساس ها در تمیزترین خانه ها نیز یافت می شوند .چرا این حشره می توانند از طریق مهمانان , اماکن عمومی , سینما , سالن اجتماعات , مدارس , خرید مبلمان و … به منزل شما سرایت کرده و زیاد شوند.همچنین می توانند در لوله های آب , سیم های برق و حتی وسایل حمل و نقل و چرخ دستی از اتاقی به اتاق دیگر بروند.اخیرا چندین کارگاه تولید کیف و کفش چرم با ما تماس گرفته‌اند که در محل کارگاه خود درگیر ساس هستند. آیا فکر میکردید با خرید کیف و کفش نو ساس را به منزل خود دعوت کنید.

بهترین راه برای سمپاشی ساس در منزل تماس با کارشناسان ما میباشد .

چرخه زندگی ساس

ساس ها دارای 5 مرحله از رشد هستند که در هر مرحه با تغذیه از خون میزبان رشد و پس از هر مرحله از رشد پوست اندازی میکنند.

ساس بالغ

ساس های بالغ بین 5 تا 7 میلیمتر میتوانند بدون تغذیه از خون تا 550 روز زنده بمانند!بعضی از اشخاص معتقدند هنگام بازگشت از سفر اگر به مدت چند هفته وارد خانه نشویم ساس به خانه مان نفوذ نمیکند ! اما این تفکرغلط است زیرا ساس ها علاوه بر مقاومت بسیار شدید خود در برابر گرسنگی میتوانند در درز های بسیار ریز البسه یا وسایل نیز نفوذ کنند.

عکس بچه ساس (لارو ساس)
عکس بچه ساس

ساس های ماده در روز حدودا بین 2 تا 5 تخم میگذارند که به عبارتی در طول زندگی خود میتوانند بین 200 تا 500 تخم بگذارند.

تخم ساس

مراحل باز شدن تخم تا بلوغ ساس بین 7 تا 19 هفته میباشد که بسته به شرایط میحط زندگی ساس این داده میتواند متفاوت باشد.تخم ساس ها میتواند در حرارت 27 درجه در کمتر از 7 روز باز شود.شناسایی تخم ساس ها کار بسیار دشواری است زیرا اندازه این تخم ها بسیار کوچک است و با رنگ مرواریدی که این تخم ها دارنمد به راحتی میتوانند همرنگ محیط شوند .

چرخه زندگی ساس از تخم تا بلوغ
چرخه زندگی ساس از تخم تا بلوغ

خطرات ساس

خوشبختانه تاکنون انتقال بیماری خاصی از طریق ساس به انسان گزارش نشده اما ساسها به سرعت تبدیل به یک آفت بسیار مهم در سالهای اخیر شده است .زیر آنها  به مناطق شهری حمله می کنند ،از جمله منازل ، خوابگاه ها ، هتل ها ، اقامتگاه ها . انتقال این حشره طی مسافرت و معاشرتها می تواند انتقال پیدا کند و به سرعت تکثیر یابند  .ساس یا ساس تختخوابی از آفات های مهم می باشد . این حشره بدون آنکه تشخیص داده شود می تواند تغذیه کند و به سرعت تکثیر پیدا کند .

گزش ساس

علت گزش بدون درد ساس ها ماده ای است که هنگام گزش وارد بدن انسان می شود گزش این حشرات در بعضی افراد می تواند تنها یک نقطه سیاه روی بدن باشد یا در برخی که حساس تر هستند به صورت منطقه ای حساس و قرمز رنگ در بیاید همچنین در بعضی از افراد نیز (خارش،سوزش،درد) بر روی پوستشان بوجود نمی آید.

گزش ساس در  بعضی از افراد اصلا متوجه وجود ساس نمیشوند مگر تعداد زیادی ساس و پوسته و تخم آن را در منزل ببینند.

یا بعضی کودکان و بزرگسالان در اثر کم خونی حاصل از خونخواری متوالی ساس متوجه حضور حشره ای خونخوار در منزل خود میشوند.

ساس بعد از چندین مرحله خونخواری که معمولا بین سه تا پنج بار نیش زدن به صورت زنجیروار و پشت سر هم به پناهگاه خود برمیگردد. همین امر سبب میشود افرادی که دچار گزش ساس میشوند در روزهای اول فقط خارش و قرمزی در پوست خود میبینند بدون اینکه حشره ای در منزل مشاهده کنند و اغلب مردم به اشتباه فکر میکنن دچار حساسیت پوستی شدند و به پزشک مراجعه میکنند.

ساس+نوع گزیدگی
گزیدگی انسان توسط ساس

 

نشانه های هجوم ساس

مشاهده ساس : ساس بالغ به یک دانه بذر سب شباهت دارد .

وجود پوسته : وجود پوسته های بسیار ریز در اثاثیه منزل نظیر دشک ها ، تخت ، مبلمان و … میتواند حضور ساس را نشان دهد زیرا ساس های نوجوان در حین رشد پوست اندازی میکنند .

دفع : ساس ها پس از تغذیه از خون میزبان به پناهگاه خود برمیگردند  و پس از جذب خون مدفوع خود را با لکه های سیاه و قهوه ای روی اساسیه منزل به جا میگذارند .

گزش : گزش پوست در هنگام استراحت نیز میتواند یکی دیگر از نشانه های وجود ساس در منزل باشد اما باید تحقیقات بیشتری بر روی این موضوع انجام شود .

گزارش های منتشر شده نشان می دهد که ساس می تواند 95 درصد دوره زندگی خود را در مخفی بماند .

 
روز جهانی بهداشت محیط در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
روز جهانی بهداشت محیط در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

خطرات سمپاشی غیر حرفه ای

متاسفانه اخیرا شاهد حضور افراد غیر حرفه ای در امر خطیر سمپاشی منازل هستیم .

عمل سمپاشی این افراد نه تنها مشکل ساس را بدتر میکند بلکه مقدار زیادی سموم غیر مجاز خطرناک روی وسایل منزل پاشیده می شود .این سموم  هم سبب بیماریهای خطرناک در انسان می شود و هم تمیزکردن این سموم از سطوح و دیوارها و وسایل منزل هزینه بردار می باشد.

طبق تجربه چندین ساله ما در امر مبارزه با حشرات سم پاشی خودسرانه افراد نه تنها مشکل ساس را جدی تر و حادتر میکند .

سمپاشی غیر مسئولانه  افراد خانواده را دچار کلافگی و استرس و افسردگی میکند.

هشدار

انتخاب روش سمپاشی ساس خیلی نگران کننده تر از حضور ساس در منزل است . برخی از شرکت ها با جملات و توضیحات عوام فریبانه کار شرکت های دیگر را بد جلوه کرده و نظر مردم را به خود جلب می کنند و متاسفانه علاوه بر قیمت بالا ، روش سمپاشی خطرناک را بکار می برند.

ضمن اینکه ضمانت نامه کتبی به مشتری ارائه نمی دهند که رد پایی از خود بر جا نگذارند.

جهت آگاهی مردم عزیز ایران وظیفه خود دانستیم که چند نکته را گوش زد کنیم :

سمپاشی که به دنبال آن لازم است سه یا هفت یا ده روز منزل پلمپ گردد مطمئناً از فسفید آلومینیوم یا قرص برنج استفاده می شود .

در حالی که وانمود می شود از سم محلول استفاده میکنند و همچنین با اخذ نصف هزینه قبل از سمپاشی مردم را در عمل انجام شده قرار می دهند و بعد از سمپاشی جوابگوی مشکلات منزل سمپاشی شده نیستند.

ریشه کنی ساس:

طبق آمار ، سالیانه 1500 نفر در ایران در اثر مسمومیت با قرص برنج از بین می روند.

در حالیکه تا الان مرگ کسی در اثر گزش ساس گزارش نشده است.

شرکت سمپاشی تضمینی آسیا با کادری مجرب و متخصص و متعهد به مردم و محیط زیست با بکارگیری دانش فنی بهترین اساتید دانشگاه ها در رشته های حشره شناسی و سم شناسی و محیط زیست

روش تشخیص ساس ، سمپاشی و ریشه کنی ساس از سوسک ، موریانه ، مورچه و جوندنگان احتیاج به دقت و تخصص بالاتری نیاز دارد .

با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت در شهر بزرگ و آلوده به ساس تهران ، شیراز و بوشهر

با کاربری روش صحیح سمپاشی ساس و ارائه ضمانت نامه کتبی ،

سمپاشی ساس تختخواب با سموم ارگانیک
سمپاشی ساس تختخواب با سموم ارگانیک

.

میزان حساسیت افراد به گزش ساس

میزان حساسیت افراد نسبت به گزش ساس متفاوت می باشد بطوریکه در بعضی افراد سبب قرمزی و خارش شدید و حتی ایجاد تاول میشود .

گزش ساس در  بعضی از افراد اصلا متوجه وجود ساس نمیشوند مگر تعداد زیادی ساس و پوسته و تخم آن را در منزل ببینند.

یا بعضی کودکان و بزرگسالان در اثر کم خونی حاصل از خونخواری متوالی ساس متوجه حضور حشره ای خونخوار در منزل خود میشوند.

واکنش افراد نسبت به گزش ساس

واکنش فرد به نیش حشرات یک پاسخ ایمنی است و به توانایی بدن آنها برای شناسایی و واکنش به گزش های ناشی شده بستگی دارد.

در یک نظرسنجی، دکتر مایک پاتر (دانشگاه کنتاکی) برآورد کرد که 1 نفر از 4 نفر نیشکر واکنش پذیری نداشته و در افراد سالخورده این برآورد به 1 نفر در 2 نفر نرسیده بود.

گاهی اوقات سیستم ایمنی بدن نیاز به زمان دارد تا یک واکنش ایجاد کند، در نتیجه گزش ها تنها پس از تغذیه چندگانه تشخیص داده می شود.
داروهای حاوی آنتی هیستامین ها ممکن است واکنش فرد را نسبت به نیش حشرات کاهش دهد.

واکنش ناشی از تغذیه ممکن است با  سایر حشرات  اشتباه گرفته شود:

کک ها، پشه ها و دیگر حشرات کثیف، حساسیت به مواد شوینده و صابون و تحریک کننده ها (مثلا سحر سنجی سم) بعضی از شرایط قربانیان حشرات  مسکن هستند که فکر می کنند با آنها برخورد می شود.

هنگامی که تغذیه به راحتی شناسایی نمی شود، می تواند زمان زیادی را قبل از اینکه شخص (یا مؤسسه) متوجه شود که یک آلودگی دارند، اجازه می دهد تا آلودگی ایجاد شود.

روش موثر سمپاشی و از بین بردن ساس

هنگام سمپاشی باید منطقه وسیعی را مورد توجه قرار داد . معمولا اگر ساس به صورت کامل از بین برده نشود می توانند به سرعت خود را در مناطق دیگری از منزل یا اقامتگاه شما انتقال دهند و البته به سرعت تکثیر پیدا کنند . پس شما باید در این امر از یک شرکت معتبر که تخصص کافی در این زمینه دارد استفاده و بهره بگیرید

شرکت سمپاشی تضمینی آسیا ( سمپاشی دات کام ) آمادگی خود را در این زمینه در سطر شهرهای تهران ، شیراز ، کرمان ، بوشهر و عسلویه اعلام می نماید .

شناسایی ساس در منزل

اگر در طی بازرسی منزل خود به نمونه ای حشره برخورد کردید در قدم اول باید مطمعن شوید که حشره مورد نظر ساس است.ساس ها حشراتی بدون بال و ریز جسه هستند که کمی از کک بزرگترند .

ساس  حشره ای  مسطح تقریبا ¼ تا 3/8 اینچ طولی (5-9 میلی متر) طول ، قهوه ای و حشرات بی دم  هستند.
پس از آنکه ساس  یک وعده غذایی خون تغذیه کند ، تغییر رنگ از قهوه ای به رنگ قرمز رنگ است.

اندازه و شکل نیز تغییر می کند، و آن را مانند یک حشره متفاوت ظاهر می شود.

پس از یک مکیدن  خون، ساس بالغ به شکل سیگار برگ و رنگ تیره تر می شود.

یکی دیگر از راه های تشخیص ساس در منزل وجود لکه های کوچک خون روی مبلمان،تخت،دشک و… یا وجود پوسه ها بسیار ریز و مدفوع میباشد.

عکس ساس تختوابی و شناسایی آن
شناسایی ساس تختخوابی در خانه
شناسایی ساس
شناسایی ساس

بازرسی ها

وقتی مشکوک به آلودگی به ساس تختخوابی  باشد، بازرسی بسیار ضروری است.

شما باید آماده باشید که حشرات بزرگ و کوچک، لکه های مدفوعی و پوست های بازی را جستجو کنید.

اغلب اولین پاسخ این است که در اطراف رختخواب نگاه کنیم،

اما مکان های دیگر می توانند به همان اندازه مهم باشند.

 کنترل و از بین بردن ساس

در این مرحله باید از فردی متخصص و با تجربه استفاده کرد .شاید به فکر آن هستید که با یک حشره کش قوی خودتان ساس ها را از بین ببرید .ممکن است سم بکار برده برای شما و خانواده تان ضرر داشته باشدمخصوص اگر کودک و سالخورده یا فردی با بیماریهای پوستی ، قلبی و ریوی در خانه داشته باشید .اشکال دیگر آن است که ممکن است شما یکی از قسمت های آلوده را از بین ببرید. و حشرات به محل دیگر مهاجرت کنند و نقاط دیگر خانه ، منزل شما را آلوده کنند .سم پاشی آسیا ( سمپاشی دات کام ) برای از بین بردن قطعی از کارشناسان زبده استفاده کرده و سم ساس و سم خارجی و ارگانیک بدون بو و ضرر احتمالی می باشد .

شرکت سمپاشی آریا
سمپاشی ساس توسط کارشناسان آسیا
 

از جمله عوامل مختلف موثر در قیمت سمپاشی ساس می توان به

 • مساحت ساختمان آلوده
 • زیربنای محل
 • نوع سوسک یا ساس
 • مدت زمان آلودگی به حشره
 • منطقه جغرافیایی محل ساختمان اشاره کرد.

تعداد اتاق ها اثر مستقیمی نسبت به تعداد اتاق های یک منزل دارند ، زیرا کارشناسان سمپاشی برای سمپاشی ساس نیاز دارند تا کل متراژ خانه را سمپاشی کنند.

 •  

List Content

هر چه تعداد مبلمان آلوده در اتاق بیشتر باشد، هزینه سمپاشی نیز بالاتر است.این افزایش قیمت به دلیل افزایش زمان سم پاشی و همچنین افزایش میزان سم مصرفی اتفاق می افتد.

 •  

List Content

List Content

برخی از متخصصین سمپاشی ساس به جای محاسبه قیمت بر اساس متراژ و مساحت،بر اساس زمان مورد نیاز برای انجام کار به صورت ساعتی خدماتشان را قیمت گذاری می کنند.

برخی اقدامات پیشگیرانه

مواد غذایی را در ظروف ترجیحا دردار در کابینت و یخچال نگهداری کنید .

استفاده از کیسه زباله و سطل های زباله قابل

شست و شو و دردار .در جهت حذف چربی ها و مواد آلی که منابع تغذیه ی این حشرات هستند.

تمام سطوح ، وسایل ، ظروف و سطل های زباله را با آب و مواد شوینده بشویید.

در صورت وجود نم و رطوبت در جهت از بین بردن آن اقدام کنید.

شکاف های سطوح کف ، دیوارها و سقف را مسدود کنید.

تمامی بسته بندی ها،

کارتن ها

 1. جعبه ها
 2. شانه های تخم مرغ
 3. و همچنین البسه
 4. قالی
 5. پرده
 6. مبلمان

را قبل از ورود به ساختمان بررسی کنید.

در انتها حتما توصیه می شود که اگر زمانی با این موجودات موذی رو به رو شدید،حتما با متخصصین شرکت سمپاشی آسیا چهر پارس مشورت کنیدو هرگز سرخود دست به خرید انواع سم و انجام عمل سمپاشی نزنید،زیرا این عمل می تواند عواقب ناگواری را به همراه داشته باشد.

 متخصصین شرکت سمپاشی آسیا ( سمپاشی دات کام ) و دارای مجوز از وزارت بهداشت

نحوه سمپاشی ساس

کف منزل باید بندکشی شده و در تمام درزها دوغاب ریخته شود.تمام تشک‌ها ، لباس‌ها ، دیوار و کف، فرش و موکت ، کابینت‌ها ، درزها ، کمد و تمام وسایل چوبی باید سمپاشی  گردند.بهتر است که برای سمپاشی ساس حتما از یک تکنسین سمپاشی آسیا کمک بگیرید.

در نظر داشته باشید که ساس‌ها قطعاً تخم ‌گذاری کرده‌اندبه همین دلیل ، سمپاشی باید در سه مرحله با اختلاف 20 روز تکرار می گردد.

 نحوه سمپاشی ساس
سمپاشی ساس توسط متخصصان آسیا

گزش ساس باعث ایجاد 

 • خونخواری از انسان
 • ایجاد خارش و کهیر و حساسیت
 • ایجاد بوی نامطبوع به علت ترشح ماده روغنی از بدنشان

روش های خانگی مبارزه با ساس

 • بخارشویی تشک یا رختخواب
 • کشیدن جارو برقی بر روی بالش ها و تشک های معمولی
 • تعویض منظم ملحفه و رو بالشی و شستشویی منظم آنها
 • استفاده از جاروبرقی روزانه بخصوص لابه لای فرورفتگی ها
 • پر کردن شکافهای گچ دیوار
 • تعمیر برآمدگی های ایجاد شده در کاغذ دیواری
 • رنگ آمیزی وسایل و دکورهای چوبی و محکم کردن اتصالات بین آنها
وجود ساس در بین درز های تشک
وجود ساس در بین درز های تشک
 
اهمیت پزشکی ساس

ساس تختخوابی ناقل هیچ بیماری به انسان نمی باشد.

ولی در بعضی مناطق دنیا مثل هندوستان خونخواری مکرر ساس ها از عوامل کم خونی در بچه ها شده است.

ریشه کن کردن ساس به نیروی متخصص آموزش دیده نیاز دارد و همچنین سموم خاص . تجربه چندین ساله شرکت سمپاشی تضمینی آسیا ثابت کرده کسانی که سمپاشی خود سرانه علیه ساس انجام میدهند

نه تنها خود را خسته و رنجور می کنند و با دور انداختن خیلی از اسباب منزل از نظر اقتصادی ضرر کرده اندو نیز با مصرف سموم غیر مجاز که از سمپاشی و یا عطاری تهیه می کنندسلامتی خود و خانواده رابه خطر می اندازند و همچنان مشکل وجود ساس را به دوش می کشند.

از سمپاشی خودسرانه ساس بپرهیزید

زیرا نتیجه ای جز ناکامی و زحمتی مضاعف جهت شستشوی وسایل منزل نخواهید گرفت.

ازآنجا که حشره ساس زندگی و تولید مثل و تغذیه خاص دارد پس باید برای از بین بردن این حشره روشی خاص برگزید.شناخت کامل حشرات و نوع زندگی آنها فقط از عهده یک متخصص حشره شناسی پزشکی برمیاد .

و انتخاب نوع سمپاشی موثر در از بین بردن حشرات را از کارشناس سم شناسی که درکنار متخصصین حشره شناسی کارتیمی انجام میدهند بخواهید.

تلفن مشاور:09190325455

گروه سمپاشی تضمینی آسیا ،سمپاشی ساس درتهران پیشرو درخدمات نوین سمپاشی منازل با استفاده از سموم ارگانیک و بی خطر برای فرزندان شما و محیط زیست .

پانوشت
سمپاشیسمپاشی ساسسمپاشی منازلسمپاشی در بوشهرسمپاشی در تهرانسمپاشی در کرمانسمپاشی در شیراز

سوالات متداول

وجود فضله و مدفوع ساس که به شکل لکه های سیاه رنگ و لکه های خون از طرفی پوسته های بدنشان از نشانه های وجود آلودگی ساس در منزل می باشد.

نوعی از ساس به اسم ساس قاتل یا دماغ خرطومی به اندازه ۲ یا ۳ سانتیمتر بوده پس از خونخواری باعث انتقال بیماری مرگ آور تریپانوزوم کروزی می شود

ساس تختخوابی Cimex lectulariusl می باشد که بسیار با محیط زندگی انسان سازگار بوده و در آب و هوای معتدل زندگی می کنند.

شما میتوانید با مراجعه به این صفحه از قیمت سمپاشی ساس و سمپاشی انواع حشرات و جانوران موذی در منزل، شرکت ها، کارخانه ها و ... مطلع شوید.

خیر، ساس ها در بعضی از اوقات میتوانند از طریق حیوانات نیز به خانه مان نفوذ کنند ! برای مثال اگر ساس وارد بدن سگ یا گربه خانگی مان شوند به راحتی میتوانند وارد خانه مان شوند.

جواب اصلی این سوال خیر میباشد ، اما ساس ها میتوانند یک منبع غذایی مغذی برای عنکبوت ها باشند و عنکبوت ها هم حشرات سودمندی برای طبیعت هستند.

با توجه به اینکه تهران پایتخت کشور و شلوغ ترین شهر ایران میباشد سمپاشی ساس تهران باید توسط کارشناسان خبره انجام شود بنابر این شرکت سمپاشی آسیا سم بهترین گزینه میباشد.

4.5/5 - (402 امتیاز)

18 دیدگاه ها

 • پژاوند اکتبر 27, 2021

  من از کارشون راضی بودم

  • ناشناس نوامبر 1, 2021

   رضایت ارزشمند ترین اتفاق است

 • ناشناس اکتبر 27, 2021

  کارتون عالی بود
  کارشناس فنی برخورد خوب و مناسبی داشتن
  به چند نفر هم پیشنهاد و معرفی کردم شرکت شما رو
  از خانم ترابی و آقای فهیمی بخاطر آرامشی که برگرداندن به خونه ما تشکر میکنم

  • ناشناس نوامبر 1, 2021

   خدمت به شما وظیفه ی ما است

 • ناشناس نوامبر 16, 2021

  شما رو یکی از دوستان ما معرفی کردن که گفتن خیلی راضی بودن از کارتون…
  الان دوسال هست که خونه ما ساس داره و تا حالا چندین شرکت اومدن برای سمپاشی منزل ما که کلی از وسایل های ما رو دور انداختن…امکانش هست کمکمون کنید؟!

  • ناشناس نوامبر 25, 2021

   درود وقتتون بخیر
   میتونید با کارشناس های ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی این شرکت استفاده کنید…

 • ناشناس نوامبر 17, 2021

  یکی از خوبی های این شرکت صبر و حوصلشون هست
  خیلی کامل تمام سوالای من و جواب دادن در صورتی که به بعضی جاها که زنگ میزدم طرف عصبانی شد از این سوال میپرسم ولی شرکت آریا خیلی دقیق و با حوصله به تمام صحبت هام گوش دادن و مشکلتون رو کامل حل کردم

  • ناشناس نوامبر 25, 2021

   درود وقتتون بخیر?
   پاسخدهی دقیق به سوالات شما از وظایف ماست

 • ناشناس نوامبر 25, 2021

  سلام .میخواستم بگه از خدمات این شرکت کاملا راضی هستم و این شرکت رو به همه کسایی که مشکل ساس دارن پیشنهاد میکنم

  • ناشناس نوامبر 25, 2021

   چه انرژی ای بهتر از رضایت شما

 • ناشناس دسامبر 26, 2021

  شما از بهترینایین

 • ناشناس دسامبر 30, 2021

  چیزی که واقعا باید بهشون ۵ستاره داد اینه که اولش قشنگ به صحبت هات گوش میدم و هر سوالی دارید جواب میدن اگر کارشناششون ندونه خیلی راحت میگه اجازه بدین مشورت کنم نتیجه رو بهتون اعلام میکنم من خیلی از این برخوردشون خوشم اومد..نتیجه کارشونم حرف نداشت

 • sami می 13, 2023

  برای سمپاشی ساس اقدام کردم و واقعا راضی بودم
  با تشکر از کادر زحمت کشتون

  • Admin می 13, 2023

   با تشکر از نظر مثبتتون

 • منصور کارگر می 18, 2023

  بهترین هستید.
  چندین بار برای خدمات سمپاشی بهتون سفارش دادم و عالی بود
  مرسی از کادر صبور و زحمتکشتون

  • Admin می 20, 2023

   رضایتمندی شما باعث افتخار ماست

 • سمانه می 20, 2023

  با تشکر از کادر خوب و پر انژیتون

  • Admin آگوست 20, 2023

   لطف دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *